המדריך המקיף לרכישת שעון חכם לילדים

תוכן עניינים

הילד שלכם לא מפסיק לבקש ממכם לרכוש עבורו שעון חכם? נמאס לכם כבר לשמוע בקשות חוזרות ונשנות לגבי זה? כנראה שהילד שלכם יודע על מה הוא מדבר, כי שעונים חכמים הפכו להיות בשנים האחרונות לאחד מהחידושים הטכנולוגיים הכי פופולאריים בשוק, וניתן לראות ברחבי העולם אנשים רבים שנושאים שעון חכם כיום. למעשה, אם תרכשו שעון חכם לילד שלכם, ייתכן מאוד ששני הצדדים ירוויחו מהסיפור הזה – הילד שלכם יהיה מסופק מהשעון החדש שלו, ואתם, תוכלו להיות בשקט נפשי גדול כשהילד שלכם נושא עמו את השעון החכם. בשורות הקרובות, נסביר לכם כיצד לרכוש שעון חכם לילדים.

כיום ישנם שעונים חכמים שמותאמים לאוכלוסייה הצעירה

למעשה, הילד שלכם הוא לא הילד הראשון שמבקש מהוריו שעון חכם – כיום ישנן מספר חברות שמייצרות שעונים חכמים שמיוצרים במיוחד לשימוש של ילדים צעירים. שעונים חכמים לילדים, מחזיקים בפיצ'רים שיותר מתאימים לאוכלוסייה הצעירה, לדוגמת – משחקים שניתן לשחק בשעון, פונקציות פשוטות, ועלות כללית זולה יותר. שעונים חכמים לילדים, מצטרפים לשורה ארוכה של גאדג'טים טכנולוגיים שמותאמים לילדים, לדוגמת – טלפונים חכמים לילדים, אוזניות לילדים, וכיוצא בזאת. אם השתכנעתם שאתם מעוניינים לרכוש לילד שלכם שעון חכם, עתה כדאי לשים לב שבוחרים את השעון בצורה החכמה והמשכילה ביותר, עליה נדון בשורות הבאות.

 

מה הילדים שלכם יכולים לעשות עם שעון חכם?

  • נשארים בשליטה- היום כהורים רבים מאיתנו מרגישים שאנחנו מאבדים את השליטה על הילדים שלנו. בשעונים חכמים רכבים יש מה שנקרא ”גדר אלקטרונית“. הדבר הזה בעצם מאפשר לנו להגדיר מראש שטח מסוים ולקבל לנייד שלנו התראה, ברגע שהילד שלנו נכנס ויוצא מאותו שטח. ככה אנחנו יכולים להיות בטוחים שהילד שלנו הגיע לבית הספר, לחוגים וכיוצא בזאת.
  • האזנה מרחוק – ניתן להאזין מרחוק למה שקורה עם הילדים שלנו כדי שנדע שהם במקום בטוח.
  • מקרה חירום- בשעון חכם יש כפתור SOS שמאפשר בתוך שניות לילד שלכם לעשות שיחת חירום וליצור אתכם קשר.
  • GPS – כמעט לכל שעון חכם יש GPS מובנה ואז אפשר לדעת איפה הילד שלנו נמצא בכל זמן. למשל, מה שהרבה פעמים קורה זה שהילדים שלנו לא עונים לנו לטלפון ואז באמצעות ה- GPS אנחנו יכולים לדעת איפה הם.

בטלפונים מסוימים ניתן כמובן גם לשמוע מוזיקה, לעשות שיחות, לבצע חסימות מזרים, להתריע באמצעות שעון מעורר ולשלב מד צעדים.

טיפים מעולים לרכישת שעון חכם לילדים

לפני שאתם רוכשים שעון חכם לילדים, עליכם לדאוג ולבצע את השלבים הבאים:

  1. הגדירו תקציב – הגדרת תקציב תסייע לכם לסנן תוצאות שפחות מתאימות לכם
  2. הבינו מול הילד שלכם – מה הם הפיצ'רים שחשובים לו בשעון? מה מגניב אותו בשעון חכם?
  3. בקשו המלצות על שעונים חכמים לילדים שאנשים משתמשים בהם
  4. עצה חשובה – לא כדאי לרכוש בהכרח את השעון הזול ביותר תמיד
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: