מסכי גיימינג ועולם הגיימינג נעים להכיר

תוכן עניינים

בקצרה מאוד, כל ההגדרה המנופחת של גיימינג, מתייחס, בסופו של דבר לאנשים אשר התחביב שלהם הוא הדבר הפשוט ביותר – לשחק במשחקים. כיום כמובן, מדובר בעולם מורכב ביותר, אשר כולל עולמות רבים, ואביזרים שכל גיימר חייב להחזיק בידיו כגון מסכי גיימינג, כסאות לגיימרים, ועוד רבים ומגוונים. כיצד עולם הגיימינג הגיע למקום שהוא נמצא בו כיום? מה הוא מצב עולם הגיימינג כיום? וכמה עובדות מעניינות שככל הנראה לא הכרתם או ידעתם על עולם הגיימינג העשיר והמיוחד במינו.. כל זאת ועוד, בכתבה הקצרה שלפניכם.

מה זה גיימינג בעצם ולמה צריך מסכי גיימינג?

בטוח שבתור הורים, הגעתם לרגע שהילד שלכם אומר לכם – אבא, תקנה לי בבקשה אוזניות גיימינג, או שם של משחק חדש כלשהו שלא הכרתם, והרגשתם פער גדול בין דורי. עולם הגיימינג הוא בעצם עולם בלתי נגמר, עם אפשרויות כל כך רבות ומגוונות, כך שבעצם ניתן להגיד כי מדובר בעולם עצום ואינסופי. זה כבר לא מזמן לא רק סופרמאריו, סגירת שטחים והוגו. תחום הגיימינג השתנה לגמרי בעשור האחרון. עולם הגיימינג כולל תחתיו מספר לא מבוטל של שחקנים, של משחקים שונים הנכנסים לקטגוריות שונות, קונסולות שונות, ודרכים מגוונות לשחק משחקים. יתר על כך, עולם הגיימינג יצר עם הזמן קהילות חזקות, אשר מפתחות שחקנים חדשים בקבוצות, ויוצרות קשרים חברתיים של ממש. אילו אתם מעוניינים להיכנס לעולם הגיימינג, או שיש לכם בן או בת שהתחילו לדבר בשפה עתידנית שאינה מוכרת לכם, ריכזנו לכם מספר עובדות הכריחות.

מספר עובדות רלוונטיות על עולם הגיימינג

  • עולם הגיימינג אינו עולם המוגבל למשחקים שמתרחשים רק מאחורי המסכים, זאת כאשר גיימרים רבים מגדירים את עצמם כגיימרים גם של משחקי קופסה, וכדומה.
  • גיימינג הוא תחום מאוד תחרותי בימינו, כאשר גיימרים רבים בעולם ממש מתפרנסים מתחום הגיימינג. ניתן לעשות כסף גדול מאוד דרך תחרויות גיימינג, ושחקני גיימינג רבים פותחים דפים יוטיוב בהם הם מתעדים את כשרונם היוצא דופן.
  • תעשיית הגיימינג כוללת הרבה יותר ממשחקי מחשב וקונסלות, זאת כאשר ישנה תעשייה שלמה של מוצרים אשר נועדו לטובתם אלה שמשחקים זמן רב, כגון כסאות מיוחדים, אוזניות מקצועניות למשחקים, ועוד נוספים.

 

איך אני יכול להיכנס ולהשתלב בעולם הגיימינג?

למעשה, הרשת היא המקום הטוב ביותר להתחיל ולהשתלב בעולם הגיימינג. יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להתחיל ללמוד את התחום. למשל, אפשר להיכנס לכל מיני קבוצות שקיימות ברשת החברתית פייסבוק ולהבין אילו משחקים הכי שווים או יותר נכון לאיזה משחקים אתם מתחברים יותר ולאלה פחות. אתם גם יכולים ממש לשאול שאלות בקבוצות האלה וגיימרים ותיקים יענו לכם בשמחה רבה. תוכלו גם לעקוב אחרי גיימרים מעולים ברשת החברתית אינסטגרם ולקחת מהם השראה. בנוסף, יש היום כל מיני בלוגים ואתרים שעוסקים בתחום הזה של גיימרים.

אני רוצה לרכוש מוצרים בתחום הגיימינג מאיפה הכי כדאי לי לרכוש?

בעיקרון יש כל מיני חנויות אינטרנטיות מהן ניתן לבצע רכישות של קונסולות, משחקים, שולחנות, כסאות, אוזניות ועוד. מומלץ שלא לבצע רכישה של כל המוצרים בבת אחת, אלא לקנות קודם כל את הדברים שדחופים לכם ואז להתנסות בתחום למשך כמה שבועות לפחות. בשלבים הבאים תוכלו לבצע רכישות נוספות כמובן. בכל אופן, כדאי לרכוש את המוצרים מתחום הגיימינג מאתרים אמינים, מקצועיים, איכותיים, עם שם ומוניטין. גם באמזון ואיביי אפשר לבצע רכישות מעולות, רק שימו לב מאיפה בדיוק אתם מזמינים את המוצרים שלכם ושהם אכן תואמים את הצרכים שלכם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: