מודאגים מאופן הלבוש של הנוער היום? כך תתמודדו

תוכן עניינים

הורים רבים מגיעים עם ילדיהם לגיל שבו הם מתחילים לבחור לעצמם את הבגדים. אם גם אתם מרגישים שכבר השלב שבו אתם יכולים לשלוף את הטישריט והמכנס או השמלה והטייץ, זה אומר שהילד או הילדה שלכם גדלו פלאים. העניין הוא שלא הילדים שלנו מכתיבים את הטרנדים האופנתיים, אלא הם מושפעים מהסביבה, מדוגמנים ושחקנים שמופיעים בטלוויזיה, מהרשתות החברתיות וכדומה. אז מה אפשר לעשות אם אתם מודאגים מאופן הלבוש של הנוער היום?

 

שמשו לילד שלכם דוגמא

אם מגיל קטן תראו לילדים שלכם דוגמא אישית מהי, תקפידו להסביר את החשיבות של מודל הצניעות ועל דרכים שבהן אפשר גם לשמור על סטייל מהמם וגם לרכוש פריטים בהתאם לצו האופנה, סביר להניח שהילד שלכם יקבל ויפנים את הדברים כבר מגיל צעיר. למשל, אפשר ללכת לים עם בגדי ים צנועים במקום עם חשופים, שהולכים לאירוע משפחתי ללבוש חליפה או אוברול במקום שמלה עם מחשוף ופשוט לבחור את הפריטים שאתם בעצמכם לובשים בקפידה רבה.

מה תוכלו לעשות אם אתם מודאגים מאופן הלבוש שלהם?

עקבו אחרי מודלים והתחברו לעולמם של הילדים שלכם, נסו להיות מעורבים כמה שניתן ולהראות לילדים שלכם שאתם יודעים אחרי מי הם עוקבים, מי מהסלבריטאים מעניין אותם ומה הטרנדים שכבשו את עולם האופנה באותה עונה. לכו עם הילדים שלכם לחנויות בגדים או הכנסו לאתרים שמציעים קניות אונליין, כבר מגיל צעיר ותהיו חלק בלתי נפרד מהתהליך הזה. ברגע שתהיו מעורבים כבר מגיל קטן, סביר להניח שגם כאשר הילדים יתבגרו ויפתחו דעה משלהם, עצמאות, ביטחון עצמי, הם עדיין ירצו להתייעץ איתכם, לשאול מה דעתכם ולערב אתכם בבחירות שלהם. שיתוף, מעורבות, לצד התחברות לעולם של הילדים הצעירים הוא המתכון המנצח ליחסים משותפים וטובים, לא רק בתחום האופנה, אלא בכל תחום אחר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: