השכרת ציוד לשבעה שיוריד משהו מהעול בתקופה הקשה

תוכן עניינים

תקופת השבעה היא ללא ספק בין התקופות הקשות, המאתגרות והלא פשוטות שאנו חווים בחיים שלנו, בין אם מדובר בבן משפחה או חבר יחסית קרוב לנו, אך בעיקר מאדם מקרבה ראשונה כמו אמא, אבא, סבא, סבתא, אח או אחות. יש דברים רבים שעלינו לארגן ולדאוג להם כמו סידורים סביב השבעה, כיבוד, שתייה ועוד. אולם אי אפשר להתעלם מהרגשות מציפים אותנו בכל פעם מחדש סביב אותו שבוע מאתגר פיזית, אך בעיקר מנטלית. בשל כל זאת, השכרת ציוד לשבעה הוא משהו שכדאי לקחת בחשבון בתהליך ארגון ותכנון השבעה. זהו מסוג הדברים שנותנים לנו הרבה שקט ואוויר.

מעדיפים שלא לארח בתוך הבית? סוכת אבלים

בין הפתרונות אותן חברות המתמחות בהשכרת ציוד לשבעה מספקות נקרא סוכת אבלים. מדובר, למעשה, באוהל רחב ידיים. לכן, יתאים למי שיש לו דירה יחסית קטנה, שלא מתאימה לארח כמות גדולה של אנשים בו זמנים, או לחילופין – למי שיש גינה רחבת ידיים ומעדיף שהשבעה תתקיים בחוץ, בחצר או בגינה. אירוח בחוץ הוא הרבה יותר נוח, הרבה פחות מלכלך ועושה בלאגן. בנוסף, יש משהו בפתרון הזה שעוזר מאוד מבחינה נפשית, כי אוטומטית אנחנו מאפשרים לעצמנו לנשום אוויר צח ונקי בכל רגע נתון – דבר אשר מאוד מקל בתקופה לא פשוטה ולחוצה כמו שבעה.

לרוב, הסוכה תמוקם על דשא או בסמוך לו והירוק, הפרחים, העצים נותנים לנו תחושה של אופטימיות. בנוסף, הסוכה עשויה מחומרים עמידים, כך שניתן להקים אותו כמעט בכל מזג אוויר, בעיקר אצלנו כאן בישראל, מדינה בה מזג האוויר סך הכל נוח כמעט בכל ימות השנה. במידה ומדובר בימים חמים או קרים מאוד, יש גם פתרונות חימום או קירור שניתן לשלב בקלות. ניתן לשכור סוכה פתוחה או סגורה, סוכה מעוצבת, עם או ללא חלונות, אוהל עם פתרונות הצללה ועוד מגוון של פתרונות.

השכרת ציוד לשבעה

איזה עוד ציוד ניתן לשכור לשבעה?

יש עוד כמה פתרונות שיכולים מאוד לעזור לכם בארגון השבעה. למשל, יחד עם הסוכה או אוהל האבלים, תוכלו לשכור שולחנות וכסאות פלסטיק. על השולחנות תוכלו למקם את השתייה והמזון. הכסאות יאפשרו לאורחים לשבת בצורה נוחה. ניתן גם למקם מזרנים, בעיקר לצעירים שיכולים לשבת ביחד ולנהל שיחה נעימה.
מקרר, למשל, הוא מוצר נוסף שאפשר לשכור. בשבעה, אנו הישראלים מאוד אוהבים לבוא בידיים מלאות: להביא איתנו בורקסים, עוגות, סלטים, לחמים ואפילו שתייה. לכן, אם יש דברים שנשארים מאותו יום, תמיד אפשר לשים אותם במקרר כדי שישרתו אותנו ביום שאחרי.

איך משכירים ציוד להשכרה לשבעה?

כדאי לבחור חברה מקצועית המתמחה בציוד המתאים לשבעה באופן ספציפי, אירוע ששונה לגמרי בתכלית שלו מכל סוג אחר של אירועים. תוכלו לאסוף המלצה או המלצות מאנשים שאתם מכירים כמו שכנים, חברים או קרובי משפחה. דרך נוספת לברר על חברה מומלצת המתמחה בהשכרת ציוד לשבעה היא רשת האינטרנט על ידי גלישה בין אתרים, חיפוש המלצות אונליין, שאילת שאלות בקבוצות חברתיות כמו בפייסבוק ועוד.

וודאו מול החברה אליה הגעתם לגבי סוגי הציוד, כמה עולה לשכור את הציוד למשך שבעת ימי השבעה ועד כמה הציוד איכותי ושמור. במידה ובחרתם לשכור אוהל אבלים או סוכת אבלים, שווה לברר גם לגבי פירוק והתקנה של האוהל בזמנים שמתאימים לכם. תשומת לב למאפיינים כמו מקצועיות, אמפתיה, ניסיון, מבחר מוצרים וכמובן מחיר הוגן הם המפתח לבחירת חברה מוצלחת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: