כך נתקין קיר מעוצב בבית

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מחליטים להוסיף קיר דקורטיבי בתור תוספת עיצובית נהדרת לבית שלהם. קיר מעוצב מוסיף המון, ואף בהינתן בחירה נכונה הוא בהחלט יכול להדגיש את הנימה העיצובית של הסלון שלנו, ולכן תמיד נרצה לשלב אותו. אמנם, רגע לפני שנוסיף קיר מעוצב לבית – הרי שעלינו לדעת איך לבחור נכון אחד כזה. אז איך נוכל לבחור את העיצוב הנכון עבור קיר דקורטיבי אותו נרצה לשלב, ומה עוד עלינו לדעת על כך לפני כן? על כך ועוד נסביר לכם במהלך המאמר הבא שאתם עומדים לקרוא.

 

בחירת קיר מעוצב – טיפים חשובים

אין ספק כי בשל כל היתרונות הטמונים בדבר, קיר מעוצב מוסיף המון למרחב הביתי שלנו, אבל לפני כן עלינו לדעת איך לבחור נכון. הנה כמה טיפים מנצחים ועצות מפתח שבהחלט יוכלו לעזור לכם לבחור היטב את העיצוב של הקיר הדקורטיבי שלכם:

  • מצאו את הסטייל שלכם – בחירת קיר מעוצב או קישוטי קיר שישתלבו היא אינה עניין של מה בכך – קיימים היום המון סגנונות שונים, ואילו נצטרך לבחור מבין כל האפשרויות השונות אשר עומדות לרשותינו. ובכן, המפתח הוא קודם כל למצוא את הסטייל שלכם, ולהבין פחות או יותר מה אתם אוהבים – כך שתוכלו לאמץ סגנון מסוים ולבסס את הבחירה שלכם עליו.  
  • התחשבו בגודל החלל – חשוב לא פחות לקחת בחשבון את גודל החלל, וכן גם היבטים נוספים כמו צורת החלל באזור בו הקיר ממוקם, וכן גם את רמת התאורה הטבעית בחדר. עלינו לקחת את כל ההיבטים האלו בחשבון על מנת שנוכל להתאים את הקישוטים שנוסיף על הקיר שלנו, ולבצע בחירה שתשתלב היטב עם כל אלו.

  • צבעים לפני הכל – בחירת צבעים משחקת פה תפקיד לא קטן, ובכלל ניתן להגיד כי הצבעים משפיעים באופן ניכר על האווירה בחדר. לכן, נרצה לבחור עבור קיר מעוצב צבעים שיתאימו לצבעים שכבר קיימים בחדר, ידגישו אותם ולפעמים אף נוכל לבחור צבעים מנוגדים לגמרי על מנת לקבל ניגודיות שמוסיפה המון עניין ויופי.

 

כמה מילים לסיכום

אין ספק כי קיר מעוצב מוסיף המון, אך כמו כל דבר אחר בנוגע לעיצוב הבית שלנו – גם את הקישוטים איתם נעצב את הקיר שלנו ונהפוך אותו לדקורטיבי נצטרך לדעת איך לבחור נכון. לכן החלטנו לאורך כל המאמר הזה להסביר לכם כל מה שצריך לדעת אודות בחירת קישוטים לקיר. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: