המהפכה בעולם המשלוחים

תוכן עניינים

אנחנו חיים בעידן שבו רבים מאיתנו לפני שהם מקבלים החלטה, הם מכניסים לשיקולים שלהם גורמים כמו אנרגיה, זמן, כסף ועלות מול תועלת. כלומר אנחנו רוצים לחסוך כמה שיותר זמן, להיות כמה שיותר יעילים, לנתב את האנרגיות שלנו למקום הנכון והכל במטרה שנוכל לסנכרן בצורה מאוזנת בין העבודה, הבית, הילדים, שעות הפנאי שלנו ולהישאר שפויים. אחד השירותים שנותנים מענה אולי כמעט מושלם לכל השיקולים הללו הוא שירות המשלוחים. בזכות המהפכה בעולם המשלוחים אפשר היום להזמין כמעט כל דבר.

 

איך באה לידי ביטוי המהפכה בעולם המשלוחים?

ברגע שאנחנו מקבלים החלטה להזמין משלוח ולא משנה אם מדובר במשלוח הכולל ירקות מהחקלאי, משלוח בגדים עבור הילדים, זר פרחים בתור מתנה או משלוח של רהיט לסלון הביתי, אנחנו מנתבים את הגורמים הללו לטובתנו.

  • אנרגיה- אם היינו מחליטים ללכת לחנות, מוציאים את האוטו, סביר להניח עומדים בפקקים, מחפשים חניה, מגיעים אל תוך החנות, אוספים את מה שאנחנו צריכים, מחכים בקופה בתור וחוזרים את כל הדרך הביתה, היינו מוציאים על כל התהליך הזה כל כך הרבה אנרגיה. לעומת זאת, אם היינו בוחרים לעשות בדיוק את אותה הקניה, אונליין, דרך אתר, אפליקציה או אפילו בטלפון היינו חוסכים את האנרגיה ומנתבים אותה לדברים אחרים כמו זמן עם הילדים שלנו, קריאת ספר, סידורים בבית ועוד.
  • זמן – מכאן עולה שבכל פעם שאנחנו מזמינים משלוח ולא מבצעים את הקניה בעצמנו, אנחנו גם חוסכים המון המון זמן. לפעמים מדובר בכמה דקות בודדות ולפעמים בכמה שעות.
  • כסף – היום ריבוי האפליקציות, האתרים והחנויות האינטרנטיות מייצר תחרות אדירה. התחרות הזו גורמת לירידה במחירים בתחומים מסוימים וכך בעצם אם נלמד להשקיע עוד כמה דקות בהשוואת מחירים ונבחן כמה אופציות, כלומר נהיה צרכנים חכמים, נוכל גם במקביל לחסוך כסף. יש מקרים בהם מדובר בכמה עשרות שקלים בודדים כמו במקרה של זר פרחים למשל, אבל יש קניות שמסתכמות במאות שקלים ואפילו אלפים.
  • עלות מול תועלת – אין ספק כי כאשר אנחנו בוחרים לבצע משלוח בתחום מסוים,התועלת אל מול התועלת משתלמת בצורה ניכרת.

 

אז באילו תחומים אפשר ורצוי לבחור במשלוח?

למעשה, ניתן היום לבצע משלוח כמעט בכל תחום. אם הגעתם הביתה אחרי יום עמוס, גדוש במשימות, יום לחוץ והדבר האחרון שיש לכם חשק לעשות הוא להיכנס למטבח ולהכין לכם ו/או לילדים ארוחת ערב, תוך חצי שעה, מקסימום שעה, ארוחת ערב נפלאה יכולה להיות מוגשת אצלכם בשולחן וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור איזה סגנון בא לכם. אם תרצו תוכלו גם לשדרג את עצמכם באיזה קינוח.

אם אחת החברות הכי קרובות שלך בדיוק ילדה אבל היא ממש לא רוצה מבקרים בקרוב, יש אינספור סוגים של משלוחים שתוכלי להפתיע אותה וזה יגרום לה לשמחה בלב וההערכה.

 

אם הוזמנתם לאירוע ברגע האחרון ואתם מרגישים שפשוט אין לכם מה ללבוש, תוכלו להזמין פריט לבוש מהמם מחנות של שמלות לאירועים ולהנות משירות משלוחים עד הבית שאפילו מאפשר לכם למדוד את הפריט ורק אז אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים בו לקבל החלטה.

 

כן חשוב לבחור שירותי משלוחים מקצועיים, לעשות את הבחירה שלכם בחנויות ששירות המשלוחים שלכם ברמה גבוהה, לבדוק תוך כמה זמן מרגע התשלום, המשלוח מגיע אליכם הביתה, לבחון כי האתר, האפליקציה או השירות מאובטח ורק אז לבצע את ההזמנה.

 

לסיכום, העולם מתקדם, החיים שלנו הופכים קלים יותר וכדאי שננצל את הטכנולוגיה ואת שירותי המשלוחים לטובתנו ולטובת הצרכים שלנו, כך נוכל לחסוך יותר זמן, יותר אנרגיה ולנתב את הזמן שלנו למקומות הנכונים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: