טכנולוגיה הולוגרמית – לכל מי שחובב החדשנות

תוכן עניינים

אין ספק שהטכנולוגיה ועולם החדשנות צועדים קדימה במהירות גדולה, שכן בתחומים רבים אנו רואים שיפורים ופריצות דרך חדשות לבקרים כאשר אחד התחומים בהם הקידמה כבר ממש כאן הוא תחום ההולוגרמות. רובנו שמענו או ראינו בסרטי מדע בדיוני הולוגרמה, אך בקרוב מאוד אנחנו הולכים לראות סוגי טכנולוגיה הולוגרמית אצלנו בסלון הבית, במשרד בעבודה או אפילו באוניברסיטאות בכיתות הלימוד.

דמויות שמופיעות אצלנו בסלון

תארו לכם אדם יקר שנפטר מופיע לביקור אצלכם בסלון? אם היינו אומרים לכם את זה לפני כמה שנים בטח הייתם צוחקים או לא מאמינים לכך, אך טכנולוגיה חדשה מאפשרת ליצור הולוגרמה של אדם שנפטר רק מתמונה שלו בלבד; במידה ויש לכם סרט וידאו, ניתן לייצר הולוגרמה שלו אצלכם בסלון הבית דרך סרט הוידאו והתמונות. באותה טכנולוגיה משתמשים גם כאשר רוצים ”להעיר“ סלבריטאים שנפטרו לתקומה, כמו למשל מופע של אלביס פרסלי או טופאק – ועד הכרזת המדינה של דוד בן גוריון. אותה טכנולוגיה גם תאפשר לכם בקרוב לערוך פגישה אינטרנטית, כאשר תהיה הולוגרמה של אדם אחר, שנמצא בכלל מעבר לים, אצלכם במשרד, ממש לידכם.

טכנולוגיה הולוגרמית

טכנולוגיה הולוגרמית בשירות המדע

גם המדע עתיד להנות מההתפתחויות הטכנולוגיות של ההולוגרמות. בתי ספר לרפואה, למשל, יוכלו לראות ניתוחים בהולוגרמה ולבצע תהליך של אימון על הולוגרמה, בו ניתן יהיה לראות איברים תוך כדי הניתוח, כלי דם ועוד לפני שהם מבצעים ניתוחים באנשים.

אין ספק שכל אלו נחשבות לטכנולוגיות אשר נראו לנו כמו מדע בדיוני עד לא מזמן, אך עם התפתחות של העולם הזה – אנו נראה עוד מגוון רב של פתרונות וחידושים הופכים למציאות מהר יותר מכפי שחשבנו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: