טיפול טבעי בסרטן מה זה אומר?

תוכן עניינים

זה אולי יישמע לכם טיפה מוזר, אבל בכל יום שעובר נוצר בגוף שלנו לפחות תא סרטני אחד. במרב המקרים, מערכות הבקרה השונות שקיימות בגוף שלנו מטרתן לחסל ולהשמיד כל נוכחות של תאים אלה בגופנו, אך מסיבות לא ברורות, לעתים מסוימות הדבר לא קורה, ובגוף שלנו מתפתח גידול סרטני ממאיר. כיום, טיפול בסרטן נחשב לאחד מהנושאים החשובים והבוערים בעולם המערבי כולו, ומאמצים רבים מתבצעים בעולם כולו כדי להביא לפריצת דרך בטיפול המוכר כיום כנגד סרטן. אנשים רבים, בוחרים לבצע טיפול טבעי בסרטן. בשורות הבאות, נבין מה זה בדיוק אומר.

בתור התחלה – מה היא הגישה של הרפואה המודרנית להתמודדות עם מחלת הסרטן?

באופן כללי, ניתן להגיד בצורה חד משמעית שהגישה של הרפואה המודרנית, היא כי הסרטן הוא אויב בגוף שלנו ויש להשמיד ולחסל אותו כמה שיותר מהר ועם כל מאמץ שניתן לעשות על מנת שהדבר יקרה. הרפואה המודרנית היא דיי ברורה וקבועה – במידה שיש גידל סרטני עלינו להוציא את הגידול מהגוף, לאחר מכן, צריך להקרין את האזור ולבצע כימותרפיה, על מנת לחסל סופית תאים סרטניים שנוצרו בגוף. הרפואה הטבעית, היא שונה לגמרי. באתר נטורל ויז‘ן תוכלו לקבל מידע מעמיק על הנושא.

 

על טיפול טבעי בסרטן, ומה זה בכלל אומר?

הרפואה הטבעית מתייחסת לסרטן באופן שונה לחלוטין. על פי רפואה זו, הסרטן הוא אינו אויב לגמרי, אלא מדובר על דרך של הגוף לבשר לנו על חוסר איזון נפשי שקיים בחיים שלנו. בין אם מדובר על תזונה, מצב נפשי, אורח חיים, ביצוע פעילות גופנית, וכיוצא בזאת – על פי הרפואה הטבעית הגידול הסרטני מתייחס לאחד מהם. הטיפול הטבעי, מציע מגוון רחב של אפשרויות שנוגעות לשינוי חוסר האיזון בחיים, מתוך אמונה כי השינויים האלה הם מה שיילחמו בסופו של דבר בסרטן.

האם זה מספיק?

חשוב להבין כי בכל מה שקשור למחלת הסרטן, קשה קשה לומר מה עוזר ומה לא עוזר. הסיבה העיקרית לכך היא משום שמדובר במחלה שיש לה אינספור סוגים ותתי סוגים. כל גוף מגיב בצורה שונה למחלה ובצורה שונה לטיפול ולכן אין כאן שחור או לבן. יש אינספור סוגים של טיפולים למחלה בין אם זה טיפולים מעולם הרפואה הקונבנציונלי כמו למשל טיפול כימי, טיפולי הקרנות וטיפול ביולוגי. בתחום הטבעי גם כן יש לא מעט סוגים של טיפולים כמו טיפול להורדת מתחים, טיפולי מגע מסוגים שונים, טיפול באמצעות תזונה טבעית טבעונית אנטי סרטנית, יוגה תרפיה, טיפולים רגשיים מסוגים שונים ועוד. לפעמים יש כאלה שיבחרו בטיפול הקונבנציונלי, יש חולים שיבחרו באופן בלעדי בטיפולי הטבעי ויש כאלה שיבחרו לשלב בין השניים וכל שנותר לאחר זה רק בבריאות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: