קשתיות שקופות לשיניים – יתרונות מול חסרונות

תוכן עניינים

קשתיות שקופות לשיניים מהוות את אחת הטכנולוגיות החדשות והנפוצות כיום ליישור שיניים. טכנולוגיה זו, מתייחס לשימוש בקשתות לשיניים, שקופות אשר מגיעות בצבע שקוף, וכך הוא לא נראה לעין בדומה לגשר. השימוש בקשות אלה, לא פוגע בשרת החיים שלנו, דבר שגרם לקשתות השקופות הללו להיות כל כך נפוצות בשנים האחרונות בקרב אנשים מבוגרים רבים, שצריכים לעבור יישור של השיניים. קשתות שקופות לשיניים, הן ללא ספק אחת מהטכנולוגיות הכי מתקדמות כיום בעולמות יישור השיניים. בשורות הקרובות, נבחן עוד את הקשתות השקופות לשיניים, ונתייחס ליתרונות ולחסרונות של שימוש בטכנולוגיות אלה.

קשתות שקופות לשיניים – עוד על שיטה זו ליישור השיניים

היתרון המשמעותי ביותר של קשתות שקופות לשיניים, זה העובדה שאנחנו מבצעים יישור שיניים שקוף, כלומר, אין שימוש בחוטי מתכת בולטים. יישור השיניים בשיטה זו, הוא יישור אשר מתבצע בעזרת פלטות אשר ניתנות להורדה בכל רגע נתון. על המטופל להרכיב את הקשתות לאורך רוב היום, חוץ מהרגעים שבהם הוא אוכל, מצחצח שיניים, או שותה.

אלו הם היתרונות השונים של יישור שיניים בעזרת קשתות שקופות

  • שמירה מרבית על היגיינה של הפה
  • ניתן לבצע הדמיה של תוצאות הטיפול הסופיות
  • קשתות נוחות לתפעול ולשימוש
  • תהליך דיסקרטי ככל הניתן
  • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר ליישור השיניים
  • אין הגבלות על אכילה
  • לא נוצרים כתמים על גבי הקשתות השקופות, זו בשונה משיטות יישור אחרות

 

אלו הם החסרונות השונים של יישור שיניים בעזרת קשתות שקופות

לשימוש בקשתות בשיניים אין רשימה ארוכה של חסרונות. החיסרון הגדול ביותר של שימוש בקשתות אלו, זה העובדה שהמטופל צריך להיות אקטיבי בתהליך – עליו להוריד ולהרכיב את הקשת השקופה, וכיוצא בזאת. עם זאת, ניתן להגיד שהיתרונות של טכנולוגיה זו עולים על החסרונות שלה.

יחד עם זאת, כדי שתוכלו ליישר את השיניים שלכם בצורה הטובה ביותר, יש כמה דברים שחשוב לדעת. ראשית כל, עליכם לבחור במומחה אשר מתמחה ביישור שיניים, שכן לא כל רופאי השיניים מבצעים את התהליך הנ“ל. התייעצו עם אנשים שאתם מכירים, בדקו את הנושא לעומק, אפילו בקרו במרפאה או שתיים לפני שאתם לוקחים החלטה לכאן או לכאן. בנוסף, כדאי מאוד לבדוק האם אתם מתאימים לביצוע היישור בדרך זו, שכן יש כל מיני מצבים שמגבילים את השיטה ושוב יש חשיבות לבחירה של המומחה.

לסיכום, קשתיות שקופות הן פתרון מעולה וחדשני שמאפשר ליישר את השיניים. בשיטה זו מפעילים לחץ על השיניים, רק שמדובר במראה עדין, אסתטי ושקוף. קשה מאוד להבחין בהן אם בכלל, ולכן תהליך יישור השיניים לא מלווה בתסכולים וחוסר נוחות. לאורך כל התהליך, מייצרים עבורכם במרפאה קשתיות בהתאם לשלב שבו אתם נמצאים עד להגעה לתוצאה המושלמת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: