עבודה בגובה

תוכן עניינים

בתהליכי בניה נזקקים לשירותים שונים ולחברות מקצועיות ייעודיות עבור כל פעולה ומשימה. אחת החברות הנדרשות הינן חברות שמתמחות בתחום עבודה בגובה. הייחודיות של חברות אלו היא בכך שהעובדים בחברה עברו הסמכה כדי שהם יוכלו לבצע עבודות בגבהים, ולשמור על נהלי בטיחות מקסימליים גם כשהם ניצבים בגובה ומבצעים את המשימות המורכבות אותן יש לבצע בהתאם לעניין ולצורך.

חברה מומלצת עבור עבודה בגובה, מיהי?

כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים חברה מקצועית לצורך ביצוע עבודה בגובה, חשוב מאוד לדעת שיש פרמטרים משמעותיים שעל פיהם יש לבחור את החברה, זאת כדי שתהיו רגועים כי הנכם עומדים לקבל שירות מקצועי, אחראי ועם תוצאות אופטימליות.

 

הפרמטרים לבחירת חברה עבור עבודה בגובה

  • מקצועיות בתחום הנדרש – לפני הכול יש לוודא כי הנכם בוחרים חברה עבור עבודה בגובה אשר לצד היכולת לבצע את העבודה בגבהים, היא מקצועית בתחום הספציפי לשמו אתם פונים אליה. יש משימות שונות שצריך לבצע בגבהים, ולא כל איש מקצוע שמומחה לעבודה בגובה מסוגל לבצע כל משימה בהיותו בגובה. לדוגמה, יש אנשי מקצוע שמומחים בהתקנות מזגנים בגובה, יש אנשי מקצוע שמומחים בביצוע משימות ניקיון, חידוש מבנים, התקנת מרזבים וכן ביצוע של קירות מסך.
  • בטיחות מעל הכול – עבודה בגובה מטבע היותה בגובה, חושפת את העובדים לסכנות משמעותיות מאוד. עצם העובדה שהעובדים אינם עומדים אל קרקע יציבה, אלא מטפסים ומתרוממים לגבהים, מכניסה אותם למצב של סכנה. זו הסיבה בגינה חברות המציעות שירותי עבודה בגובה חייבות לעמוד על פי נהלים מוגדרים, להבטיח כי כל הפעולות מתבצעות על פי תקני בטיחות ועל פי הנחיות בטיחות.
  • אחריות מקסימלית – כאשר מזמינים שירות אצל חברה, חשוב מאוד להיות בטוחים כי החברה עומדת באחריות מלאה מאחורי העבודה, שהיא לוקחת את מלוא האחריות על העניין וחותרת לספק מענה מושלם, איכותי, עמיד ומשביע רצון. נקודה זו יש לברר מראש ולבדוק גם מה החברה מספרת על עצמה, ומהי ההבטחה שהיא מציעה ללקוחות שלה.
  • חוות דעת של לקוחות – בכל מקרה בו פונים אל חברה חשוב מאוד לקבל קודם המלצה או חוות דעת מלקוח שכבר מכיר את החברה. כך אתם לא אלו שצריכים לנחש ולנסות את מזלכם מול החברה, אלא יודעים מראש אל מי אתם פונים ואיזה שירות אתם עומדים לקבל. אמנם לא תמיד המידע שתקבלו ישקף בצורה מושלמת את השירות שתקבלו, אבל בכל זאת יש בכך חשיבות רבה.
  • התאמה לצורך הנוכחי שלכם – בבואכם להזמין שירות עבודות בגובה בדקו את יכולות החברה ביחס לצורך הנוכחי מולו אתם ניצבים. האם החברה מתמחה בביצוע קירות מסך? האם היא תוכל להעניק לכם שירות מקצועי ומתקדם בהתקנת הקיר במבנה? האם העבודה תהיה יציבה, מקצועית ואמינה? והכי חשוב – האם תוכלו להיות מרוצים לאורך זמן מהעבודה.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: