נופש בדובאי – מה זה אומר בעצם? היכנסו, קראו וגלו

תוכן עניינים

הסכמי אברהם שנחתמו עם איחוד האמירויות הוא כנראה בשורה מדינית וכלכלית מהחשובות של העשור האחרון עבור מדינת ישראל. אבל מעבר לכך, כפועל יוצא של אותם הסכמי נורמליזציה של היחסים – כעת ישראלים יכולים לטוס ולבקר באיחוד האמירויות, הנחשבת למדינה מאוד מסקרנת. לכן, לכבוד חידוש הטיסות החלטנו לכתוב עבורכם מדריך קצר לנופש בדובאי.

נופש בדובאי

נופש בדובאי – ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות

אז מה עושים בדובאי? האמירות מציעה קשת רחבה של אטרקציות, מתוכן כל אחד ימצא את הפעילויות המתאימות לו. בין אם מדובר על חופשה של זוגות ובין אם מדובר על חופשה למשפחות, בדובאי תוכלו למצוא הכל מהכל.
ראשית, ניתן לצאת לטיול במדבריות החול הבלתי נגמרות שיש למדינה להציע במסגרת טיולי ג׳יפים וסקי חולות, המתאים לצעירים ולמשפחות. בנוסף, בדובאי תמצאו מגוון רב של חופי ים תכולים וצלולים, כאשר חלק מן המלונות נמצאים ממש על הים. השילוב של החופים המלאכותיים עם החופים הטבעיים נותן לנו גמישות גדולה, כך שכל אחד יכול ללכת לחוף הים שהכי מוצא חן בעיניו.

מדינה מערבית לכל דבר

בדובאי תוכלו למצוא מגוון רב של קניונים וחנויות של כל המותגים הגדולים אותם כולנו מכירים מהטיולים שלנו בחו״ל. מדובר במדינה עם משאבים רבים, הנחשבת לאחת העשירות. לכן, תראו בה הרבה מאוד מותגי יוקרה, שעדיין לא הגיעו לישראל – ולחזור עם מזוודה מלאת קניות.
לאחרונה נראות טיסות רבות לדובאי של חברות ישראליות וחברות זרות, שטסות בין נמל התעופה בן גוריון לבין נמלי התעופה של איחוד האמירויות. פרט לדובאי, ניתן לנחות גם בנסיכות השכנה אבו דאבי, אשר מציעה אף היא הרבה מאוד אטרקציות מהנות למבוגרים ולילדים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: