ציוד שכל גיימר צריך

תוכן עניינים

גיימינג הוא ללא ספק אחד הבילויים הכיפים, המספקים, והפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. מי מאיתנו לא התמכר מתישהו בחיים למשחק מחשב או טלפון כלשהו, וחיכה כל היום לסיום יום העבודה או הלימודים על מנת להגיע הביתה, לפשוט את בגדי העבודה, ולגשת למשחק האהובה והממכר. או מי מפה שיש לו ילדים, לא נתקל בבקשה של אחד מהילדים לקבל קונסולת גיימינג חדשה או משחק מחשב מתקדם. כנרה שמצאתם בשורות האחרונות איזה מכנה משותף, ולא סתם – גיימינג הוא החד הדברים הפופולאריים ביותר בעולם הטכנולוגיים, ומדבר על תחום אשר נמצא בצמיחה תמידית ובלתי פוסקת אז מהו הציוד שכל גיימר צריך?

גיימינג הפך להיות כבר מזמן מעבר לסתם משחק מחשב או קונסולה

מה שאנשים לא מבינים, זה שכבר מזמן גיימינג לא מתייחס אך ורק למשחקים מסוימים או לחוויית משחק כוללת, אלא מדובר כאמור בעולם גדול, וניתן להגיד שמדובר ממש בסגנון חיים במקרים רבים. על מנת לשפר את חווית המשחק עבור צרכני גיימינג רבים בעולם, כיום ישנה תעשייה שלמה בעולם אשר מפתחת ומוכרת מוצרים שונים אשר באים לטובתם של הגיימרים השונים בעולם – בין אם מדובר בכסאות מתקדמים המותאמים לגיימרים, אוזניות למחשב אשר מותאמות לסגנונות של משחקיים חברתיים, מקלדות מיוחדות, ונוספים רבים. המטרה של ציוד גיימינג הוא ללא ספק להגביר את חווית המשחק עבור שחקנים רבים בעולם וליצור חווית משחק נוחה הרבה יותר. אם אתם מעוניינים לדעת ולהכיר מהו הציוד המומלץ ביותר עבור גיימרים בעולם, אזי שתוכלו למצוא את התשובות לכך בשורות הבאות.

איזה ציוד גיימינג כל גיימר כיום צריך לקחת בחשבון?

  • עכבר מחשב אשר מותאם לחוויית משחק.
  • פד מקצועי לעבר אשר מספק חווית משחק מרבית
  • כסא גיימינג מקצועי ומותאם לגיימרים, אשר מבטיח חווית משחק נוחה, ובריאה מבחינת בריאות הגב לאותם אנשים שמבלים שעות רבות מאחורי המסך כאשר הם משחקים.
  • אקסטרה מסכים, שכן משחקים רבים מספקים חוויית משחק טובה יותר כאשר משחקים אותם עם מספר גדול של מסכי מחשב
  • כוננים קשיחים ניידים אשר מגבים את המשחק ומאפשרים הרצה מהירה יותר של משחקי המחשב וללא תקיעות

 

איפה ניתן או כדאי לרכוש ציוד לגיימרים?

בעיקרון, שבוחרים לרכוש ציוד לגיימרים, יש כמה אפשרויות. אפשרות אחת היא לגשת לאחת החנויות הפזורות ברחבי הארץ בקניונים ובמרכזים המסחריים. בחנויות אלה ניתן למצוא מגוון של מוצרים כמו כיסאות לגיימרים, שולחנות לגיימרים, מקלדות ועכברים, מסכים, משחקים, ג‘וייסטיקים, אוזניות ועוד. החיסרון של הגעה פיזית לחנויות מהסוג הזה הוא שלפעמים המלאי או המגוון הוא לא גדול במיוחד. בנוסף, הדבר עלול לגזול לנו לא מעט זמן, יציאה מהבית, המתנה בחנות ועוד. היתרון של הגעה לחנות באופן פיזי הוא שכך בעצם אנחנו יכולים לקבל הכוונה מאנשי המקצוע והמוכרים שנמצאים בחנות ולבצע את הרכישה בהתאמה מושלמת לצרכים שלנו. אופציה נוספת ואולי טובה יותר, כזו שחוסכת המון זמן היא לבצע רכישה דרך רשת האינטרנט. יש חנויות אינטרנטיות ישראליות ויש חנויות אינטרנטיות שמאפשרות לבצע רכישה של המוצרים השונים בחו“ל. למשל, בחנויות כמו אמזון, איביי וכדומה, יש מגוון עצום של מוצרים בתחום הגיימינג. ניתן גם לבצע רכישה מחנויות ישראליות. לפני שמבצעים רכישה מחנות כזו או אחרת חשוב לבחון כי המוצרים אכן מתאימים לצרכים שלכם, שאתם עומדים בסכום שמותר לרכוש, במיוחד אם אתם מבצעים רכישה מחו“ל כדי שלא תישלמו סכומי עתק על מיסים. בנוסף, כדאי לוודא שהמחיר הוא טוב והמוצר איכותי כמובן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: