השוואת מחירי הובלות – החשיבות ודרך הביצוע

תוכן עניינים

כאשר מזמינים הובלה לצרכי מעבר דירה, משרד או הובלת פריטים בודדים, חשוב מאוד שהדבר יתבצע במקצוענות, בדייקנות ולא פחות חשוב – במחיר שפוי והוגן. האם ניתן להשיג את כל הדרישות הללו ב-"חבילה" אחת? התשובה היא שכן, אך על מנת לעמוד במשימה זו יש לבצע השוואת מחירי הובלות בצורה דקדקנית ולבדוק מול כמה שיותר חברות הובלה מה הן בדיוק מציעות. ובכן – לא עוד! בשורות הקרובות נכיר לכם שיטה יותר טובה, באמצעותה תשיגו לעצמכם חברת הובלות מקצועית בקלות ובמחיר הכי משתלם שיש.

 

מה חשוב לבדוק כשמבצעים השוואת מחירי הובלות?

נותני שירות רבים בתחום ההובלות נוקטים בגישה של תוספות תשלום שונות, מה שאינו בא לידי ביטוי בהצעת המחיר הראשונית שמקבלים. משום שכך, במהלך השוואת מחירי הובלות יש לבדוק בדיוק כמה תעלה ההובלה שעומדת על הפרק מבחינת המחיר הסופי שלה, תוך התייחסות למספר גורמים:

  • עיטוף והגנה על פריטים – מרבית חברות ההובלה גובות תוספת תשלום על חומרי האריזה שמשמשים אותן במסגרת ההובלה. למשל, הניירות והניילונים המיוחדים שנועדו להגנה על פריטים רגישים, כמו גם הקרטונים. 
  • קומה גבוהה – ישנן חברות הובלה שגובות תוספת תשלום מעבר לקומה מסוימת, בבניינים ללא מעלית.
  • פירוק והרכבת רהיטים – חלק מהרהיטים אינם יכולים לעבור דרך דלתות במצבם הנוכחי וזקוקים לפירוק בנקודת המוצא והרכבה בחזרה בנקודת היעד. מה שגם כן מהווה תירוץ לתוספת תשלום.
  • הובלה עם מנוף – הובלות רבות באזורים צפופים עם בניינים גבוהים, כמו במקרה של הובלות בתל אביב או בירושלים, מתבצעות עם מנוף, מה שהופך את ההובלה להרבה יותר מהירה ובטוחה אבל גם ליותר יקרה.

 

ישנם גם שירותים נוספים שניתן להוסיף למשימת ההובלה, כגון שירותי אריזה, אספקת מוצרי אריזה, שירותי אחסון דירות ומשרדים ועוד. כל אחד משירותים אלו מתומחר בנפרד, מה שהופך את מלאכת השוואת המחירים למאוד קשה ומעיקה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: