חדר בריחה בתור פעילות ליום הולדת

תוכן עניינים

יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה – ולכן נרצה לייחד את החגיגה שלו ככל הניתן, כך שנוכל ליהנות מחוויה בלתי נשכחת לצד כל האורחים שלנו שבאו לחגוג איתנו. אמנם, נראה כי היום הסטנדרט של חגיגות יום הולדת קצת השתנה, וכל מסיבה, ולו הכי קטנה (אפילו מסיבת יום הולדת בגן) הפכה להיות הפכת ענק. אז איך אפשר ליהנות מחגיגה שכוללת פעילות ליום הולדת בלתי נשכחת בעידן בו גם המסיבות הכי מושקעות הפכו להיות גנריות? הגיע הזמן להכיר את האפשרות של חדרי בריחה, אותה נציג לכם במהלך הכתבה הבאה.

 

איך זה עובד?

רגע לפני שתחפשו אחר חדר בריחה בראשון לציון בתור פעילות ליום הולדת, הרי שעלינו להבין איך חדרי בריחה עובדים בכלל. ובכן, בהתאם לשם – מדובר בחדר שאתם אמורים לפתור אותו ו"לברוח ממנו". זהו חדר חוויתי ואינטראקטיבי, עם מגוון משימות וחידות שונות שאתם אמורים לפתור כדי לצאת ממנו, ואילו הכל נעשה תחת זמן קצוב, כאשר המטרה היא כמובן לפתור את החדר מהר ככל הניתן. היום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של חדרי בריחה שיהיו בחירה מצוינת בתור פעילות ליום הולדת, לפי קטגוריות שונות כמו חדרי אימה, חדרים בהשראת סדרות וסרטים, חדרי בריחה למבוגרים ועוד.

 

 

יתרונות של חדר בריחה בתור פעילות ליום הולדת

  • חוויה מיוחדת מאוד – לא משנה איזה חדר בריחה בחרתם – אם בחרתם נכון תוכלו להיות בטוחים כי תיהנו ביחד עם כל האורחים שלכם מחוויה ייחודית, שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. תצטרכו לעבוד ביחד עם הצוות שלכם, להפעיל כל אחד את הרציונל ואת הלוגיקה שלו כדי להצליח לפתור אתגר ולפתור חידות מורכבות. מתי בפעם האחרונה מצאתם את עצמכם צריכים להשתמש ביצירתיות, בהיגיון ובעבודת צוות במסגרת פעילות ליום הולדת?
  • גיבוש – אין ספק כי הפעילות בחדרי בריחה מגבשת מאוד, וזאת מאחר וכאמור – יש לא מעט אתגרים שאתם מתמודדים איתם ביחד עם כל האורחים שלכם. לכן חדרי בריחה הם מצוינים גם לדוגמא עבור ימי גיבוש בעבודה, ימי משפחה וכיוצא בכך.
  • אתגר – אין ספק כי עצם החוויה עצמה של פתרון חידות יוצרת הנאה יוצאת דופן, שטמונה באתגר של אותם חדרי בריחה. אתם תצטרכו להשתמש בכל סט הכישורים שלכם, ולהפעיל לא מעט חשיבה וכמובן לדעת איך לשתף פעולה עם הצוות שלכם כדי להצליח לפתור את חדר הבריחה – ותוכלו להיות בטוחים כי מדובר בהנאה יוצאת דופן. 
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: