תופסים שתי ציפורים עם משחק זיכרון באנגלית לילדים

תוכן עניינים

כולנו רוצים עבור הילדים שלנו את הכי טוב. כולנו גם מבינים את החשיבות של לימוד אנגלית כבר מגיל צעיר, שכן לילדים עד גיל 8 יש חלון הזדמנויות אדיר המאפשר להם לקלוט מידע בצורה מדהימה.
אחת הדרכים לחזק אצל הילדים שלנו שתי מיומנויות היא באמצעות משחק זיכרון באנגלית לילדים. דרך המשחק, הילדים שלנו יכולים ללמוד את אותיות ה- ABC, להעשיר את אוצר המילים וגם לשפר בצורה ניכרת את הזיכרון. במשחק הזיכרון לומדים שמות של חיות – חיות מים, בר ומשק, מאכלים כמו פירות וירקות ועוד. מלבד העובדה שמשחק זה משפר משמעותית את הזיכרון ואת אוצר המילים באנגלית, הוא גם תורם רבות לגיבוש המשפחה, מעצים את הילדים ומחזק להם את הביטחון.

משחק זיכרון באנגלית לילדים

איך בוחרים משחק זיכרון באנגלית לילדים?

לפי שמתחילים לשחק, שימו לב לכמה קריטריונים חשובים:

  1. גיל הילדים – כמו כל משחק באנגלית, יש משחקי זיכרון שאפשר להתחיל לשחק כבר מגיל צעיר ממש כמו גיל 3, לעומת משחקי זיכרון קצת יותר קשים ומורכבים, המתאימים מגיל 5. חשוב להתאים את המשחק לגילאי הילדים.
  2. תחומי עניין – ניתן למצוא משחקי זיכרון לילדים בשלל תחומים ונושאים. למשל, אם אתם יודעים שהילד או הילדה שלכם אוהבים בעלי חיים, שווה לבחור במשחק שעוסק בנושא הזה, מה שימשוך אותה או אותה לשחק.
  3. רשת האינטרנט – ניתן לגלוש ברשת האינטרנט ולעבור בין כמה אתרים בהם נמכרים משחקים איכותיים לילדים, עד שתמצאו אתר משחקים באנגלית שמוצא חן בעיניכם. בכל אתר שכזה ניתן לבחור משחקים עם המלצות. ניתן וכדאי לשלב את הקנייה עם משחקים נוספים כמו רביעיות, חוברות עבודה באנגלית, פאזלים באנגלית ועוד. כך אתם מרחיבים את מנעד המתודות אליהם הילדים נחשפים. בנוסף, מומלץ מאוד לשלב ספרים וסיפורים מוכרים – ולספר אותם לילדים באנגלית.

לסיכום, לא חייבים לחשוף את הילדים שלנו למסכים כדי ללמד אותם אנגלית. עם קצת זמן, סבלנות והתמדה אפשר ללמד אנגלית גם בדרכים אחרות, יצירתיות ומעשירות יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: