השכרת ציוד לאירועים קטנים – כל מה שכדאי לדעת

תוכן עניינים

מאז התפשט בעולם נגיף הקורונה, ישראלים רבים החליטו לשנות את מנהגם ובמקום לבחור אולם או גן אירועים, לפתוח את דלת ביתם עבור האירועים המשפחתיים המשמעותיים ביותר. אם עד לא מזמן, רובנו היינו חוגגים בבית רק אירועים כמו ערבי שישי, ערבי חג וימי הולדת אינטימיים, כי אם היום, כמות האנשים שלקחו על עצמם להפיק חתונות, חינות, בר מצוות, בת מצוות ואפילו בריתות עולה כל הזמן. הרי אנחנו הישראלים, אוהבים כל כך אירועים, אוהבים שמחות ורק מחכים להזדמנות לארח. אז אם גם אתם החלטתם להפיק אירוע אינטימי בבית או בחצר ביתכם, אחד הדברים שיותר יעזרו לכם בתהליך הוא כל הנושא של השכרת ציוד לאירועים קטנים.

 

איזה ציוד צריך מהשכרת ציוד לאירועים קטנים?

בעיקרון אין לשאלה הזו תשובה או תשובות חד משמעיות, שכן סוג הציוד אותו תצטרכו להשכיר, מושפע במידה רבה ממגוון של קריטריונים ומאפיינים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הציוד המתאים לכם.

  1. מיקום – האם אתם מפיקים את האירוע בתוך הבית או מחוצה לו, בחצר, בגינה, בגג או במרפסת?
  2. כמות אנשים – בהתאם לכמות האנשים שמוזמנת אליכם הביתה, תוכלו לדעת גם האם אתם זקוקים להשכרה של כסאות ושולחנות למשל. לרוב אם מדובר בכמות קטנה של עד 20 אנשים, ניתן להסתדר עם המוצרים והרהיטים שיש בבית, אבל אם מדובר באירוע יותר גדול, אך עדיין מצומצם אליו אתם מזמינים 50-200 מוזמנים, תצטרכו להזמין ציוד.
  3. עונה בשנה – במידה ואתם מפיקים את האירוע בחוץ, בגינה, תצטרכו לחשוב על מוצרים שיתמכו באירוע, גם בהיבט של מזג האוויר. למשל, אחד הפתרונות היותר מוצלחים שיש זה אוהל אותו ניתן להקים ממש בגינה הפרטית שלכם. האוהל הזה, יכול להתאים גם לעונות חמות בקיץ, בשילוב של פתרונות קירור כמו מזגנים ניידים או מאווררים, וגם לאירועים בחורף בשילוב של פתרונות חימום כמו פטריות על גז או חשמל.

 

באתר rentent.co.il תוכלו להתרשם ממגוון רחב של ציוד לאירועים קטנים מכל הסוגים.

 

יש עוד המון סוגים של ציוד לאירועים קטנים שניתן להזמין כמו כלים לאוכל ולהגשה, מפות, מפיות, שולחנות בר, מקררים להשכרה בהם תוכלו לאחסן את השתיה והאוכל שאתם מזמינים….

ועוד כמה טיפים להפקת אירוע ביתי

  • השקיעו בבחירת האוכל, הוא הופך את הכל להרבה יותר כייפי, נעים ובאווירה מדויקת
  • נסו להזמין את הספקים שלוקחים חלק פעיל באירוע כמו שיותר זמן מראש
  • לאירוע ביתי, הרבה פעמים תתאים הופעה של אמן או להקה שעושה קאברים, פחות דיג‘י או משהו בסגנון
  • השתמשו בעיצוב הביתי הקיים, לרוב חבל להשקיע סכומים גבוהים בעיצוב שהאירוע בתוך הבית
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: