אקזיטים ישראלים אחרונים שאתם חייבים להכיר

תוכן עניינים

בעשור האחרון תעשיית ה- Indoor Location נמצאת בסוג של צמיחה כמעט מתמדת. דוגמאות לרכישות אפשר למנות את חברת אפל שרכשה את וויזיסלאם, ארובה נטוורק שרכשה את מרידיאן ובכלל, אחת לכמה שבועות אנו מגלים עוד ועוד עסקאות בתחום הספציפי הזה. הנה כמה אקזיטים ישראלים שאתם חייבים להכיר.

 

טבליה במקום זריקה

מגזין pc מציג את הסטארט הזה כאחד המובילים בתחום הרפואה בשנים האחרונות. כמעט כל אדם הסובל ממחלת הסוכרת, מעיד כי זריקת האינסולין היא טיפול לא נעים כלל וכלל. חברת ישראלית בשם אורמד הממוקמת בירושלים וכבר נסחרת בנאסד“ק כמה שנים, למדה איך ניתן לייצר טבליות אינסולין שמקלות על מטופלי המחלה.

 

חוסכים באנרגיה

כולנו יודעים שמטרת העל בתחומים רבים היא לשפר תהליכים אנרגתיים ולשמור על הסביבה שלנו. הפעם מדובר בפריצת דרך בתחום התאורה העירונית. אותן מנורות מהוות 25% מצריכת חשמל בערים הגדולות ביותר, כלומר מליונים על גבי מליונים. חברת געש פיתחה פנס תאורה חכם מאוד שפועל על מנורת לד חסכונית. הפנס מכיל חיישנים מיוחדים שמעבירים לעירייה מידע כמו למשל עד כמה עומס התנועה גבוהה ומה רמת הנוכחות הציבורית ברחוב ולפי זה הפנס מתאים את הפעילות שלו למידע הזה.

כבר לא צריך לדאוג כל כך

כמעט כל אמא טריה שמימשה את החלום שלה להניק, שואלת את עצמה האם הילד שלה אכל מספיק והאם הוא שבע. מדובר במוצר מהפכני של חברת Momsense שעוזר לאמהות שמניקות למדוד כמה חלב התינוק ינק ומקבלות מדדים סופר מדויקים. האפליקציה מאפשרת לאם להקשיב לבליעות של התינוק בזמן אמת ובסוף ההנקה האם מקבלת דו“ח מפורט לגבי הכמות, הצד שהיא הניקה ועוד.

 

רוצים להכיר אקזיטים ישראלים נוספים שהתרחשו לאחרונה?

ואם אתם רוצים להמשיך להתגאות בתעשייה שלנו הבאנו לפניכם רשימה קצרה של עוד כמה אקזיטים ישראלים שהתרחשו לאחרונה ועשו כותרות בתחום האקזיטים העולמי:

ג'ייפרוג רוכשת את Vdoo של נתנאל דוידי, אורי אלטר ואסף קרס הישראלית ב-300 מיליון דולר

אקזיט שני לאחים טובי: וונדרה נמכרה ל-Jamf ב-400 מיליון דולר

טראסטדום נרכשת ב-40 מיליון דולר

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: