טיפול טבעי בדלקת בשתן – כדי שלא יצרוב לכם כל פעם מחדש

תוכן עניינים

אין כמעט נערה או אישה שלא סבלה או סובלת באופן קבוע מדלקות בשתן. מנתונים עולה כי מדובר בכל אישה שנייה. הסיבה לכך שיש שכיחות גבוהה לתופעה היא המבנה האנטומי שמוביל להיווצרות של חיידקים למערכת בצורה יחסית קלה ומהירה. אם גם אתם ניסיתן אנטיביוטיקות אך הדלקת חוזרת, בשורות הבאות נציג בפניכם טיפול טבעי בדלקת בשתן. יש טיפולים יותר יעילים ויש כאלה שפחות, חשוב לשמר את הטיפול לאורך זמן ולהבין מה עובד עבורכן. זכרו! נטילת אנטיביוטיקה לאורך זמן פוגעת בפלורת המעיים ומשבשת את התפקוד התקין של החיידקים הטובים במערכת העיכול.

 

מיץ חמוציות האם זה יעיל?

רפואה טבעית כוללת בין השאר נטילת של צמחים, פירות ומוצרי סופר פוד במטרה לטפל במגוון מצבים רפואיים. מיץ חמודיות מסייע במניעת היצמדות חיידקים לרמקמות ותורם לתהליך שטיפה שלהם החוצה דרך השתן. חשוב לדעת כי הריכוז של ה- PAC מאוד קטן ולכן אין לזה ערך רפואי. מה שכן אפשר לעשות הוא ליטול באופן קבוע תוסף חמוציות מרוכז על בסיס יומי למניעה. כאשר סובלים מדלקת בשתן חשוב לשלב פרוביוטיקה כדי לבלום הישנות. ניתן גם ליטול תוסף פמינוז המכיל מגוון של מרכיבים עוצמתיים המסייעים למנוע את הייוצרות הדלקת לאורך זמן.

טיפול טבעי בדלקת בשתן

פורמולות צמחי מרפא הכוללות צמחים בעל אפקט הרגעה של השלפוחית, תזונה קלינית בהתאמה אישית, חליטות ייחודיות המסייעות לנקות את המערכת למשל חליטות סרפד, דיקור סיני ולא פחות חשוב שמירה על היגיינה תורמות להפחתת הסיכויים להיווצרות דלקת המערכת השתן ולטיפול בבעיה. מומלץ לפנות למטפל מומחה בתחום רפואה טבעית בכדי להתאים טיפול באופן אישי וספציפי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: