הדמיה פוטוריאליסטית – הצגה מוחשית לפיתוח שעדיין אינו קיים

תוכן עניינים

בכל תהליך של פיתוח צוות המפתחים נתקל באתגר, והוא – חוסר היכולת להציג לאחרים ואפילו לעצמם את המוצר אותו הם שוקדים לפתח. יש הרבה דיבורים, הרבה שרטוטים ולא מספיק נתונים מדויקים בשטח. כי בסופו של דבר עד שלא נראה את התוצר באופן מוחשי, אנחנו מגששים באפלה. לא לגמרי יודעים לדייק את תהליך הפיתוח ולא מספיק מסוגלים להציג את הרעיון בצורה פוטוגנית ומושכת לגורמים הרלוונטיים. בדיוק לשם כך מוצע הפתרון של הדמיה פוטוריאליסטית. בעזרת הדמיה פוטוריאליסטית ניתן להפיח רוח חיים בנוסחאות ובתרשימים, ולהפוך את התיאוריה ואת המילים לדבר מוחשי ומובן הרבה יותר.

 

הדמיות פוטוריאליסטיות: חלק מתהליך הפיתוח

בין אם מדובר על פיתוח מכשור רפואי ובין אם מדובר על פיתוח של כל מוצר שהוא, הדמיה פוטוריאליסטית היא אחד השלבים המשמעותיים והנחוצים ביותר. זאת מחמת העובדה שלאחר שנתבונן וניעזר עם הדמיה פוטוריאליסטית, כל ההתייחסות שלנו למוצר תהיה שונה. נבין טוב יותר איפה אנו עומדים בתהליך, נוכל להציג את המוצר באופן ברור ומובן הרבה יותר וכך נקדם הלאה את התהליך באופן אפקטיבי ואינטנסיבי יותר. כמובן שהתועלת הגדולה של הדמיה פוטוריאליסטית תוכל להיות מורגשת במידה ותתבצע הדמיה פוטוריאליסטית מקצועית, איכותית ומדויקת. בעזרת חברה מקצועית שעוסקת בתחום ההדמיות, הפיתוח וכן זיווד אלקטרוניקה תוכלו לחוש ביטחון שההשקעה שלכם נכונה ומובילה ליעד הרצוי שסימנתם.

 

שאלה: מה מאפיין הדמיה פוטוריאליסטית?

תשובה: הדמיה היא פתרון דיגיטלי שמתבצע באמצעות תוכנות תלת מימד. כאשר המטרה הינה ליצור באמצעות תוכנות גרפיות תוצר מעוצב בתלת ממד. ניתן לבצע הדמיות שונות עבור מטרות שונות. הדמיה עשויה להיות דמיונית ומנותקת לגמרי מהמציאות. כי בסופו של דבר השרטוט בתוכנות ויצירת המודלים אינה תלויה במה שמוכר לנו בעולם המציאותי. אך כאשר מדובר על הדמיה שמטרתה לשרת תהליך של פיתוח מוצר כלשהו או מוצר רפואי, ההדמיה ממלאה תפקיד חשוב מאוד בחיבור הרעיונות התיאורטיים למציאות החיים שלנו. מסיבה זו חשוב כל כך כי ההדמיה תהיה פוטוריאליסטית, ותציג את התוצר בצורה שנראית מוחשית ואמיתית ככל האפשר. רק כך ההדמיה תשרת את תהליכי הייצור ותמחיש לכל מי שרואה את ההדמיה כיצד עומד המוצר להראות עם תום תהליכי הייצור.

 

 

שאלה: מי מציע שירותי הדמיות פוטוריאליסטיות?

באופן כללי ניתן לקבל שירותי הדמיות אצל אנשי מקצוע שונים. כי בסופו של דבר מדובר על תוכנות רווחות שהופכות להיות שימושיות יותר ויותר. אך כאשר מדובר על תהליכי פיתוח של מוצר שבהם הדמיה פוטוריאליסטית היא חלק מהתהליך, השירות יוצע במקרים רבים על ידי חברת הפיתוח. חשוב להבין כי ככל שתהליך הפיתוח יתנהל באופן מפוקח ונשלט יותר, כך המשאבים שלכם ינוצלו טוב יותר ויש לכם גם סיכויים טובים יותר להוביל את התהליך באופן הרצוי, ולעבר מטרת העל אותה הצבתם לכם בתהליך. כי ההדמיה נועדה לשרת את הפיתוח, על כן היא צריכה להתבצע על ידי אותם גורמים מקצועיים שמכירים את הפיתוח שלכם היטב, ועמלים לממש אותו על הצד הטוב ביותר.

 

שאלה: כיצד הדמיות פוטוריאליסטיות מקדמות את הפיתוח?

להדמיות יש תפקיד חשוב מאוד בתהליך הפיתוח. זאת מכמה בחינות. ראשית חשוב לנו כבר בשלבי הפיתוח להציג את המוצר בצורה מוחשית מאוד לצוות הפיתוח, ליזם וכן למשקיעים. זאת כדי שכולם יבינו היטב במה דברים אמורים, יראו מול עיניהם את התוצר הצפוי ויהיו מחוברים אליו. כאשר רואים את התוצר באופן מוחשי ניתן לדייק את תהליכי הפיתוח במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכנולוגיות מציאות מדומה בהצגת המוצר דרך משקפי vr . ניתן לגייס משקיעים שירצו לקחת חלק בפיתוח ואפשר לדון על התהליך בצורה ברורה, מובנת ונהירה לכל אחד מצוות הפיתוח.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: