מהם קירות מסך ומה היתרונות שלהם בתחום הבידוד?

תוכן עניינים

קירות מסך מהווים חיפוי לקירות חיצוניים והם עשויים משני חומרים עיקריים: אלומיניום וזכוכית. הקירות מורכבים בעצם מקונסטרוקציות המשלבות את שני החומרים הללו ובעשור האחרון אנחנו רואים עלייה של ממש בשימוש בהם בתחום הבניה במגדלי משרדים, גורדי שחקים, מבני מגורים ועוד. ניתן לעצב  אותם בכל מיני גדלים, עיצובים ואפילו לשלב בהם הדפסות קרמיות מיוחדות.

 

קירות מסך – פתרון עיצובי אסתטי ופונקציונלי גם יחד

הבחירה בקירות מסך עשויים זכוכית ואלומיניום בתור חיפוי חוץ, מהווים פתרון מעולה המספק למבנה יתרונות פונקציונליים, חדשניים ואסתטיים גם יחד. באמצעותם ניתן לשמור על תנאי אוורור אופטימליים בתוך המבנה, לאזן את הטמפרטורה ולהפחית משמעותית את הצורך בשימוש במזגן וחימום. בנוסף, יש פחות צורך בהדלקת תאורה מלאכותית ולכן אנו חוסכים בחשמל סכומים אדירים בכל שנה ואף מייעלים תהליכים אנרגתיים תוך שמירה על הסביבה שלנו. מדובר בשילוב בין בניה חדשנית מודרנית לשימוש בטכנולוגיות מעולם הבניה הירוקה. את קירות המסך ניתן לתכנן בבניה פרטית לצורכי מגורים, במרכזים מסחריים, קניונים, מגדלי יוקרה ובניינים משרדים, מה שיעניק למבנה מראה יוקרתי, מעוצב ומודרני.

איטום בידוד ושמירה על איכות המבנה

יתרון נוסף של קירות המסך על פני שיטת הבניה המסורתית הוא בכך שמדובר במערכת בידוד ואיטום מצוינת. על הנושא של שמירה על טמפרטורה אופטימלית בכל עונות השנה כבר דיברנו, אך בנוסף לזה, מדובר במערכת איטום המסייעת להפחית משמעותית את הסיכוי לנזילות ורטיבויות, מה ששומר על אורח החיים של המבנה, מפחית את הצורך בתהליכי שיקום מבנים ושומר על הערך של הנכס לאורך זמן תוך שיפור איכות החיים של האנשים שגרים או עובדים בתוכו.

 

לסיכום, מדובר במהפכה של ממש בתחום הבניה ששווה לשקול לשלב בכל פרויקט.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: