טיפים למעבר דירה קל

תוכן עניינים

מעבר דירה הוא ללא ספק דבר שאינו פשוט לכל הנוגעים בדבר. עלינו לארוז בית שלם, חיים שלמים, לסנן, למיין, לזרוק, לתרום. עלינו למצוא חברת הובלות מקצועית ואמינה, לעתים גם כזו המספקת שירותי אריזה ופריקה, פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. יש גם המון דברים לדאוג להם כמו תיאום מול בעלי מקצוע, חברות תקשורת וכדומה. בקיצור חגיגה. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את זה בשלום:).

 

חברת הובלות שבאמת אפשר לסמוך עליה

כדי שתוכלו לעבור כמה שיותר בקלות ולשמור על בריאות נפשית מאוזנת ותקינה, חשוב לבחור חברת הובלות סופר מקצועית. לא מישהו שיש לו איזה טנדר וקורא לעצמו מוביל, לא מישהו שבא לעשות סיבוב על אנשים שאין להם מושג, חברת הובלות אמיתית. איך תבחרו? רק דרך אנשים שאתם מכירים וסומכים על הדעה שלהם. כמובן ששווה לתאם את ההובלה כמה שיותר מוקדם ולא לחכות עם זה לרגע האחרון. בדקו שהחברה מבטחת צד ג‘, שיש הסכם מסודר החתום על ידי כל הצדדים, השוו מחירים ורק אז החליטו.

 

נסו לתאם כמה שיותר דברים ליום של המעבר דירה

במידת האפשר, שווה לקחת יום חופש מהעבודה ביום המעבר ולתאם את כל הטכנאים ובעלי המקצוע לאותו יום, מקסימום ליום יומיים העוקבים. ככה אתם יודעים שאתם סוגרים לעצמכם את הפינה וכמה שיותר מהר. ספקי תקשורת, חשמלאי, אינסטלטור, הנדי מן וכל מי שאתם צריכים כדי שתוכלו לעבור. שווה לארוז מראש מזוודה בה הציוד לו אתם זקוקים ביום יומיים הראשונים, כי לוקח זמן לפרוק.

יש ילדים? זה הזמן לקרוא לסבתא

כדי שתוכלו להיות בראש שקט ולעבור ברוגע, שווה לדאוג לילדים לסידור. אם ניתן שהם ישנו ביום המעבר אצל סבא וסבתא מה טוב, ואם לא גם פעילות של כמה שעות מחוץ לבית תתרום לכם אפשרות להתארגן כמו שצריך.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: