מה זה מקס קאשבק ואיך זה בכלל עובד?

תוכן עניינים

כבר כמה שנים שהעולם שלנו צועד לכיוון הדיגיטל. בקורונה כמות האנשים שעברו לבצע את הקניות שלהם דרך חנויות דיגיטליות, עלתה עוד אפילו יותר. הצרכנים האינטרנטיים פשוט מבינים את העוצמה, את הכוח של הדיגיטל והם יודעים שהם יכולים לקבל יותר בפחות כסף. לא רק שניתן לרכוש מוצרים ולשלם עליהם פחות, היום גם אפשר לקבל על הקניות שלכם כסף בחזרה. קוראים לזה מקס קאשבק. פשוטו כמשמעו. מחזירים לכם כסף.

 

תמצאו את האתר שהכי משתלם לכם

הרשת מלאה באתרים המציעים דרך הקניות כסף בחזרה. למשל, יש את מפעל הפיס הטבות, מקסקאשבק, קאשבק באק ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להבין לאורך תקופה באילו אתרים אתם מבצעים את הקניות שלכם. רוב הישראלים אוהבים להזמין מאתרים כמו נקסט, אסוס, הייהרב, אליאקספרס, אליבאבא, שיין וכמובן אמזון ואיביי. לכן, אם תצליחו לאתר אתר אינטרנט שיש בו מגוון של אתרים שעל הקניות שאתם עושים אתם מקבלים כסף חזרה, תרוויחו יותר.

 

מצאתי אתר, מה עכשיו אני צריך לעשות?

אחרי שמצאתם אתר או אפילו שניים שמוצאים חן בעיניכם, אתם פשוט צריכים לבצע הרשמה בחינם. זה לוקח ממש כמה דקות בודדות. בשלב הבא אתם צריכים לעשות את הקניות שלכם דרך הקישורים שיש באתר שבחרתם. ממש כמו שהייתם עושים את הקניות שלכם עד עכשיו, שום דבר לא משתנה. אחרי שהקנייה מאושרת, אתם מתחילים לקבל כסף חזרה והחשבון שלכם באתר מזוכה באופן אוטומטי.

עדיין לא לקוחות דיגטליים? הנה כל הסיבות להיות כאלה

  1. יותר מוצרים בפחות כסף – קניות אונליין יותר זולות, נקודה. שאתם יוצאים לקניות בקניון, שימו לב על כמה דברים אתם משלמים חוץ מהפריט או המוצר אותו אתם רוכשים. אתם משלמים על המקום, כי הרי בעל הבית משלם שכירות וחשבונות, אתם משלמים על המשכורת של המוכרים שמקבלים כסף ממנהל החנות, אתם משלמים על השיווק, על הפרסום, על הדלק ברכב שלכם, על החניה וגם על הזמן שלכם, כי הרי זמן שווה כסף. לעומת זאת, שאתם בוחרים לקנות באינטרנט, אין את כל ההוצאות הללו למנהל החנות, או שיש אבל הן הרבה פחות גבוהות ולכן אתם צריכים לשלם פחות, הרבה פחות גם על המוצר.
  2. מגוון אדיר מבלי לצאת מהבית – אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי לקבל את המוצרים שאתם צריכים. אתם פשוט מזמינים אותם דרך האינטרנט וחוסכים המון זמן. יש כל כך הרבה חנויות אינטרנטיות בכל נישה שמעניינת אתכם בין אם זה אופנה, קוסמטיקה, תיירות (חופשות), תרבות (הופעות ואטרקציות), מוצרים לבית.. כל מה שאתם צריכים הוא פשוט, לבחור.
  3. לא מרוצים? תמיד אפשר גם להחזיר – אם אתם לא מרוצים מהמוצר, אתם לא צריכים לשבור את הראש. אתם פשוט מיידעים על כך את החברה ממנה הזמנתם את המוצרים ושולחים אותם בחזרה. גם את הכסף שלכם תקבלו בחזרה, אחרי קיזוז על המשלוח. זה הכל.
  4. מלאי, מידות ומה שביניהם – מכירים את זה שאתם מגיעים לחנות כדי לקנות מוצר או פריט מסוים ופשוט אין את המוצר הזה. הוא לא במלאי, נגמרה המידה וכדומה. אז באינטרנט, אתם יודעים את זה פשוט מראש ולרוב גם יכולים לבקש דרך האתר סוג של תזכורת קטנה. כלומר, ברגע שהמוצר שאתם רוצים לרכוש חוזר למלאי, תקבלו הודעה למייל שלכם ואז תוכלו לבצע את הרכישה.

 

לסיכום, רכישות דיגיטליות משתלמות הרבה יותר מכל סוג אחר של רכישה ולכן שווה לאמץ את השיטה שפשוט סוחפת אחרי מיליוני צרכנים מכל העולם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: