גריינדרים – מי הטוב ביותר לשנת 2022?

תוכן עניינים

הגריינדר הוא אחד האביזרים שהכי חשוב שיהיו בידיו של מי שמעשן, שכן זה הכלי שבעזרתו טוחנים היטב את העלים המיובשים של חומר העישון. אי אפשר לקנות אותם טחונים, שכן הם מאבדים מהארומה שלהם ומהיכולת לעבור את העישון עם האש של הסיגריה או הנייר המגולגל ולכן יש חשיבות לבחירה של הגריינדר הטוב ביותר שגם מתאים לסוג העלים שעושים בהם שימוש. מגוון הגריינדרים כיום גדול ורחב וחשוב מאד להכיר את התכונות השונות על מנת להצליח לבחור את הגריינדר המתאים ביותר עבור הצרכים והשימושים. כל אדם יכול לבחור חומרים אחרים לעישון ובהתאם הוא צריך גריינדר שיעמוד במשימה ויטחן את העלים לכדי אבקה דקה. כרגע שמכירים את הסוגים והדגמים השונים ובוחרים על פי הצורך – אין ספק שהחוויה של העישון תהיה טובה וחיובית.

 

מה צריך לדעת לפני שבוחרים גריינדר?

הדבר הראשון שצריך לדעת ולזכור הוא שהגריינדר הוא רק אחד מהפריטים הנדרשים במהלך ההכנות של החומרים לקראת העישון הסופי. בשוק קיימות כמה וכמה חברות שמייצרות את כל הדרוש, כמו חברת ריזלה לדוגמה, ויש גם חשיבות להתאמה של הפריטים השונים זה לזה, שכן יש עדויות לכך שהחוויה של העישון יכולה להיות טובה יותר כאשר פריטים אלה משפיעים לטובה האחד על השני. חשוב להצטייד מראש בכל מה שצריך על מנת שלא להגיע למצב שבו צריך להפסיק את הכנת החומרים באמצע העבודה. בין הדגמים השונים של גריינדרים אפשר למצוא כאלה ידניים או חשמליים (בין אם הם נטענים או פועלים על ידי סוללות), יש כאלה שעשויים מפלסטיק או מתכת, כאלה המצוידים במיכל אחסון או בלעדיו ועוד. יש גריינדרים בעלי פינים עם קצוות מחודדים או כאלה בעלי קצוות ישרים. כל תכונה כזאת של הגריינדר תשפיע על התוצרים של טחינת העלים ומכאן החשיבות של בחירה מושכלת ונבונה.

 

איך יודעים על גריינדר מומלץ ומוצלח?

שוק המעשנים בארץ גדול ורחב ובתוכו יש לא מעט אנשים שטוחנים בעצמם ומכינים לבד את הסיגריות ואת חומרי העישון שלהם. כאשר גולשים באתר שמתמחה באביזרי עישון אפשר לקרוא אודות מוצרים שנחשבים לפופולריים, מבוקשים ואיכותיים במיוחד. המזל הוא שהמחירים של הגריינדרים נחשבים לנמוכים יחסית ולא עוברים כמה עשרות שקלים בסך הכל ולכן גם אם מתנסים בגריינדר פחות מוצלח או נוח לשימוש – אפשר פשוט לוותר על השימוש בו ולקנות אחד אחר. מי שמעשן וטוחן בעצמו את העלים לבטח יהיה מוקף באנשים רבים, חברים ומכרים שגם הם מכירים את התחום ומבצעים זאת לבד ולכן הוא יכול ואפילו כדאי לו להתייעץ איתם על הנוחות והאיכות של המוצרים שהם עושים בהם שימוש ואם הם ממליצים עליהם או לא.

 

ההשפעה של גריינדר מומלץ

אין ספק שהדרך אל עישון נוח, יעיל וכזה שגם מספק למעשן את החוויה הדרושה מתחיל כבר בשלבי ההכנה ובכלל זה בטחינת העלים בגריינדר. חשוב מאד להצטייד בכל הפריטים הדרושים על מנת שגם שלבי ההכנה יעברו בצורה הכי טובה ונכונה, מה שישדרג את הטעם והריח שהמעשן חש תוך כדי העישון והם באמת יעמדו בציפיות שלו ויספקו לו את התחושות שהוא רוצה וצריך. לגריינדר יש השפעה אפילו גדולה יותר, זאת בשל התפקיד החשוב שלו בטחינת העלים. הגודל של אבקת העלים המיובשים ישפיע על הטעם ועל אופן העישון ולכן חשוב מאד להצטייד מראש בגריינדר איכותי, מומלץ וטוב.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: